Baltika AS küpsise-eeskiri

Viimati uuendatud 09.07.2015

Baltika AS (ja selle alla kuuluvate ettevõtete grupp) kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Allpool toodud informatsioonist saate rohkem teada meie küpsiste ja selle kohta, kuidas neid ohjata. Pange palun tähele, et liikudes Baltika ühelt veebilehelt teisele linkidel klõpsates, ei pruugi küpsise-eeskiri uuesti ilmuda, kuid see eeskiri kehtib kõikide meie veebilehtede kohta.

Seda veebisaiti kasutades te nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid vastavalt ilmuvale küpsiseteatele. Konkreetsemalt te aktsepteerite selle funktsiooni kasutamist allpool kirjeldatud eesmärkidel.

Kui te küpsiste kasutamisega ei nõustu, siis palun blokeerige need, muutes oma lehitseja seadeid nii, et selle veebilehe küpsiseid ei saa paigutada teie arvutisse ega mobiilsesse seadmesse.

Mis on küpsis?

Küpsised on väikest infohulka sisaldavad tekstifailid, mis laaditakse teie arvutisse või mobiilsesse seadmesse siis, kui te veebilehte külastate. Seejärel saadetakse küpsised igal järgneval külastusel tagasi veebilehele, millelt need pärinevad, või mõnele teisele, mis konkreetse küpsise ära tunneb. Küpsised on kasulikud, kuna nad võimaldavad veebilehel kasutaja seadet ära tunda.

Küpsised täidavad paljusid erinevaid ülesandeid, nagu näiteks lasevad teil tõhusalt lehekülgede vahel navigeerida, jätavad meelde teie eelistused ja muudavad teie kasutajakogemuse üldiselt paremaks. Nad saavad aidata ka tagada, et reklaamid, mida te võrgus näete, puudutavad rohkem teid ja teie huvisid.

Olemas on kaks laia küpsiste kategooriat:

Esimese osapoole küpsised, mis tulevad teie arvutisse otse Baltikalt.

Kolmandate isikute küpsised, mis tulevad kolmandatelt isikutelt mõne Baltika veebilehe kaudu.

Kuidas Baltika küpsiseid kasutab?

Me kasutame küpsiseid selleks, et: mõista, milline on jooksvalt meie kodulehtede külastajate koguarv ja millist tüüpi internetilehitsejaid (Chrome, Internet Explorer või Firefox) ja operatsioonisüsteeme (nt Windows, Mac OS või Linux) meie külastajad kasutavad;
jälgida meie kodulehe toimivust ja muuta oma veebisaiti paremaks; kohandada ja rikastada teie võrgus tegutsemise kogemust ja võimaldada Baltikal ja kolmandatel isikutel reklaamimist nii oma kodulehtedel kui mujal.

Millist tüüpi küpsiseid Baltika kasutab?

Sellel veebisaidil kasutatavaid küpsiseid võib liigitada järgmiselt (viimati uuendatud 09.07.2015):

Küpsise tüüp Mida see teeb? Päritolu Aegumisaeg Kuidas blokeerida?
Veebisaidi põhieesmärkide täitmiseks vajalikud küpsised Need küpsised on hädavajalikud selleks, et tagada teile kogu sellel veebisaidil pakutavad teenused ja mõningate selle omaduste kasutamiseks, nagu näiteks ligipääs turvalistele aladele. Ilma nende küpsisteta ei oleks võimalikud sellised soovitud teenused nagu tehingutelehed ja turvalise sisselogimisega kontod. Baltika AS Mõned sellistest küpsistest aeguvad siis, kui te oma lehitseja sulgete. Teised samal eesmärgil paigaldatud küpsised võivad kesta palju aastaid alates viimasest korrast, mil te meie saiti külastasite. Need küpsised on rangelt vajalikud veebisaidi talitlemiseks ja neid ei saa blokeerida (välja arvatud juhul, kui te olete seadistanud oma lehitseja küpsiseid tagasi lükkama). Siiski eemaldatakse mõned neist automaatselt siis, kui te oma lehitseja sulgete.
Funktsionaalsuse ja toimivuse küpsised Need küpsised toetavad meie veebisaidi toimivust ja funktsionaalsust, kuid ei ole selle kasutamiseks hädavajalikud. Ilma nende küpsisteta ei pruugi saadaval olla teatud funktsioonid (nagu näiteks nimetused, mida te soovite näha tootevõrdluse nimekirjas).   Mõned sel otstarbel paigaldatud küpsised aeguvad siis, kui te oma lehitseja sulgete. Teised võivad kesta kuni 10 aastat alates teie viimasest saidikülastusest. Lisateavet funktsionaalsuse ja toimivuse küpsiste kohta (kaasa arvatud neist loobumine) võite leida, kasutades veergudes „mida see teeb“ ja „päritolu“ toodud linke.

Lisaks saate seadistada oma lehitseja neid küpsiseid vastu võtma või tagasi lükkama. Kuna võtted, kuidas seda teha, võivad erinevatel lehitsejatel erineda, peaksite lisateabe saamiseks vaatama lehitseja abimenüüd.

Analüüsi­küpsised Need küpsised paigaldab Google Analytics ja neid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad meie saiti kasutavad.

Kogutud teave on koondatud ega tuvasta ühtki üksikkülastajat. Selles on meie veebisaidi külastajate arv, millised kodulehed neid meie omale suunasid ja milliseid lehekülgi nad meie veebisaidil külastasid.

Me kasutame seda teavet oma saidi tõhusamaks käitamiseks, laia demograafilise teabe kogumiseks ja aktiivsus­taseme seiramiseks oma saidil.

Google Analytics (loobu) Mõned sellistest küpsistest aeguvad siis, kui te oma lehitseja sulgete. Teised samal eesmärgil paigaldatud küpsised võivad kesta kuni 2 aastat alates teie viimasest saidikülastusest. Lisateavet analüüsiküpsiste kohta (kaasa arvatud neist loobumine) võite leida, kasutades veerus „päritolu“ toodud linki.

Lisaks saate seadistada oma lehitseja neid küpsiseid vastu võtma või tagasi lükkama. Kuna võtted, kuidas seda teha, võivad erinevatel lehitsejatel erineda, peaksite lisateabe saamiseks vaatama lehitseja abimenüüd.

Kuidas küpsiseid ohjata või kustutada?

Teil on õigus valida, kas aktsepteerite küpsiseid või mitte, ja me oleme allpool selgitanud, kuidas te saate seda õigust rakendada. Pange siiski tähele, et kui te otsustate küpsisest keelduda, ei pruugi teil olla võimalik kasutada meie veebisaidi kõiki funktsioone.

Te saate küpsiseid blokeerida, muutes oma lehitseja seadeid nii, et sellelt veebisaidilt pärit küpsiseid ei saa teie arvutisse ega mobiilsesse seadmesse paigaldada. Selle tegemiseks järgige oma lehitseja juhendeid (tavaliselt asuvad menüüjaotise „Abi“, „Tööriistad“ või „Muutmine“ all). Pange palun tähele, et küpsise blokeerimiseks kolmanda isiku loobumislingi kasutamine ei pruugi küpsist teie lehitsejast kustutada, vaid lihtsalt blokeerib selle edasise kasutamise. Kui soovite vastavat küpsist kustutada, tuleb teil seda ise oma lehitsejas teha.

Lisateavet küpsiste kohta, kaasa arvatud see, kuidas vaadata, millised küpsised on teie seadmesse paigaldatud ning kuidas neid hallata ja kustutada, leiate aadressidel www.allaboutcookies.org ja www.youronlinechoices.eu.

Minevikus paigaldatud küpsised

Kui te olete blokeerinud ühe või mitu küpsist, võime ikkagi kasutada teavet, mis on kogutud küpsistest enne seda, kui te seadistasite oma eelistustes blokeeringu, kuid me lõpetame blokeeritud küpsise kasutamise mistahes täiendava teabe kogumiseks.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on selle küpsise-eeskirja kohta mingeid küsimusi või kommentaare, siis võtke palun meiega ühendust alltoodud aadressil.

e-maili aadress: info@andmorefashion.com

Postiaadress: Baltika AS, Veerenni 24, 10135 Tallinn, Eesti

See eeskiri on muutuv. Muudatused riputatakse Baltika veebilehtedele, seega kontrollige palun kindlasti saiti regulaarselt.

Küpsise-eeskiri

 • 5
  Brändi
 • 9
  Riiki
 • 128
  Poodi
 • 24 000
  Müügipind, m2
 • 47.5 mln
  2017. aasta müügitulu, EUR
 • 1 000
  Töötajat